Přeskočit na obsah Přeskočit na levý panel Přeskočit na pravý panel Přeskočit na patičku

Příspěvky

Úřední hodiny pro veřejnost od 18.3.2020


OD STŘEDY 18.3.2020 BUDOU ÚŘEDNÍ
HODINY PRO VEŘEJNOST OMEZENY TAKTO:
PONDĚLÍ 23.3.2020- OD 08.00 DO 11.00h

STŘEDA 25.3.2020 – OD 08.00 DO 11.00h

PONDĚLÍ 30.3.2020 – OD 08.00 DO 11.00h

V ostatní pracovní dny bude úřad pro veřejnost uzavřen do odvolání.Roznos roušek

Vážení přátelé, sousedé,

tak se nám povedlo dnes roznést prvních 100 ks roušek pro seniory nad 65 let věku, roznášku provedla paní Martina Němotová, za což ji osobně moc děkuji. Velikánské poděkování patří paní V. Týcové a V. Pöschlové, které všechny roušky ušily co nejrychleji a opravdu odvedly veliký kus práce, a naši senioři mají prostředek k ochraně svého zdraví. Dalším sponzorem, který nám předal ochranné šátky pro potřeby našich občanů byl pan P. Vinš, také jemu patří veliké díky, tyto šátky určitě využijí hlavně mladí lidé. Pokračujeme dále v rozdělování ochranných prostředků a máme v zásobě dalších 100 ks roušek, zítra budeme tyto opět roznášet mezi občany Slavětína. Prosím, kdo by potřeboval roušky přednostně například ze zdravotních důvodů, zavolejte na tel. 724 211 547, určitě vše zařídíme a vyjdeme vstříc. Dále musím poděkovat všem, kteří nezištně nabízejí svou pomoc, ať finanční nebo materiální a také osobní, v případě potřeby ji určitě rádi využijeme a moc si toho vážíme. Držím nám všem pěsti a přeji všem pevné zdraví. Vážení občané, v případě potřeby jsme tu pro Vás, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Zastupitelé a starosta městyse Slavětína

Možnost dovezení nákupu či léků

V těchto dnech je solidarita mezi námi všemi důležitá. Rozhodl jsem, že se pokusíme pomoci těm nejohroženějším z nás – slavětínským seniorkám a seniorům starším 65 let.

Bydlíte ve Slavětíně, nebo Kystře, jste starší 65 let a nemáte příbuzné, sousedy či známé, kteří by vám mohli pomoci s nákupem nebo vyzvednutím léků?

Pomůže vám naše radnice a zastupitelstvo. Potřebujete-li pomoci se zajištěním dovozu, nákupu potravin nebo vyzvednutím léků, zatelefonujte na mob. č. 724211547. Nákup či léky vám následně po dohodě dovezeme.

Výzva pro Slavětínské občany!

Víte o osamělém starším člověku ve vašem sousedství, který by mohl pomoc našeho úřadu využít? Neváhejte a řekněte mu o tom. Nebo dejte informaci přímo nám!

Pevné zdraví a štěstí. 👍👍

Váš starosta. Jaroslav Jandl